English Version
Koło Łowieckie Rogacz
Petycja- TAK! Dla rodziny w łowisku

 

 

                   

                   W związku z narastającą dyskryminacją, która szczególnie dotyka nas myśliwych, jako rodziców, wyrażamy kategoryczny sprzeciw wobec obecnych zapisów Polskiego prawa.

 

 

                                             

 

 

 

A teraz słowo od autora.

 

Dlaczego nie możemy decydować jak i w jaki sposób będziemy wychowywać nasze dzieci? Czy na prawdę jest nas aż tak mało? Czy poprostu komuś zależy!?

Dalczego najwięcej do powiedzenia mają wysoce sponsorowane środowiska pseudoekologiczne, które zalewają media głównego ścieku nurtu stekami bzdur. No i w końcu dlaczego "zwykły Kowalski" tak łatwo w to wszysto wierzy. Może poprostu przestaliśmy szukać wiedzy u źródła a prawdą stały się "popłuczyny" podsunięte pod nos.

Pozostawiam do przemyślenia.

Chciałbym w tym momencie przedstawić szanownym Koleżankom i Kolegom coś takiego jak Instytut Analiz Środowiskowych (do znalezienia w sieci). Jest to fundacja, której jednym z celów jest walka z szeroko pojętą "mową nienawiści" wobec myśliwych. Zachęcam wszystkich do pogłębienia tematu a także do wyłuskiwania takich albo innych troli z internetu świadomie niszczących nasz wizerunek (dostarczanie dowodów do Instytutu w postaci wpisów, czy fałszywych informacji). Tamtejsi prawnicy bardzo sprawnie radzą sobie z takimi przypadkami.

 

Walczmy o Nas!

Walczmy o prawdę!

 

 

 

Darz Bór!!!                                            

Lalak Andrzej                                      

 


wykonanie: www.c-studio.eu