English Version
Koło Łowieckie Rogacz
Dzień Św. Huberta
Dzień Św. Huberta

 

 

                    W zgodzie z tradycją 3 listopada obchodzimy Dzień Św. Huberta patrona myśliwych, leśników, jeźdźców. Z tej właśnie okazji, Życzymy Wszystkim Sympatykom Przyrody i Polskiego Łowiectwa, Myśliwym, Leśnikom, Jeźdżcom wraz z Rodzinami Serdeczne Życzenia. Aby Święty Hubert Darzył Każdego Dnia.

 

                     Niestety tego roku nie możemy się spotkać we wspólnym gronie. Jednak nie zapominajmy o sobie na wzajem, o wspólnie spędzonych spędzonych chwilach. Wspólnych pracach, łowach czy biesiadach. Napewno każdy z nas najcieplej wspomina właśnie dzień dzisiejszy. Hubertus. Poranna pobudka poprzedzona nerwowym snem, wspólna pierwsza zbiórka i łowy. Choć i tak bardziej skupialiśmy się na pierwszej możliwości "wygadania się" z dawno nie widzianymi Kolegami/ Koleżankami :)  W końcu wspólna biesiada. Wspólna, czyli rodzinna, bo przez ten szereg lat na pewno część z nas zżyła się z sobą na tyle, by móc porównać swe więzi do rodzinnych. Myślę, iż przykre to także będzie dla naszych najmłodszych. Ale zajączek na pewno o nich nie zapomni.

                   Także w tym trudnym dla nas wszystkich czasie (już nawet nie oceniając całej tej sytuacji) musimy pamiętać o sobie na wzajem. Aby strach, który próbuje się nam "zaszczepiać" nie zamknął nas na drugiego człowieka.

 

 

 

 

 

 

 

 

                 P.S. Powyższe zdjęcia pochodzą z lat 2015-2018r.

 

 

 

Darz Bór!!!                                                          

Lalak Andrzej                                                    


wykonanie: www.c-studio.eu