W dniu wczorajszym dotarły do mnie zdjęcia wraz z bardzo treściwym opisem przedstawiającym prace w łowisku „Pompa” obw.128. Zdjęć ponad setka- mogą posłużyć za poradnik jak zrobić.. . Opis jest na tyle ciekawy i przystępny, iż po prostu wpiszę go tak jak otrzymałem.  Autorem jest Kol. Adam Kotliński za co serdecznie dziękuję.

Więc siadamy wygodnie w fotelu i lecimy..

      Pierwsza ambona to ambona Kuby, która została zbita z pomocą Mariana, naszego stażysty. Zastąpiła ona przewróconą ambonę „Wilczą”.

Jednocześnie zaopatrzyliśmy tamtejsze łowisko w sól. Na tym samym łowisku poprawiliśmy i wzmocniliśmy słupami „Żwirownię”, z której jeszcze tego dnia padł piękny byk, strzelony przez Dianę z Niemiec.

       Kolejna ambona to moja w ramach zagospodarowania łowiska „Pompa” i roboczogodzin. Ambona posadowiona na patykach pomiędzy „Patykami”a „Bobkową” tuż przy głogach (jeszcze jest bez nazwy ale w dniu dzisiejszym ochrzczona dewizowym bykiem)

Tego dnia ciężko pracowali Koledzy:

Kuba Byrwa, Mariusz Ostapkowicz, Adam Kotliński, Marcin Kotliński, Andrzej Citkowski, Rafał Zabawski, Jarek Gajda, Łukasz Michałuszko (siostrzeniec Kol. Jarka), Mateusz Dereziński (syn naszego myśliwego Mirosława), Marian Dorynek (stażysta), Paweł Cegliński (naganiacz).

 

Darz Bór!!!