Tradycyjnie jak od wielu lat dnia 15 sierpnia, przypadającego w Święto Wniebowzięcia Najświętrzej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego, rozpoczynamy długo wyczekiwany sezon polowań na „pióro”.

Myślę że wielu z nas czeka na ten dzień by „po raz pierwszy” spotkać się we wspólnym gronie.

                Na zbiórce stawiło się trzynastu kolegów myśliwych. Prowadzącym polowanie był Kol. Andrzej Citkowski. „Zrobiliśmy” parę bagienek i tylko jedno było puste. Atmosfera jak co roku była na prawdę bardzo przyjazna i koleżeńska. Każdą przerwę wykorzystywaliśmy na pogawędki i wspomnienia, nie tylko minionych chwil, ale także Kolegów, których już nie ma między nami.

         Podobnie jak w sezonach poprzednich, tak i w tym z pośród Kolegów biorących udział w łowach został wyłoniony Król polowania, Vice Król oraz Król pudlarzy. Ten ostatni medal niósł za sobą szczególnie wiele emocji.

Królem polowania został Kol. Citkowski Andrzej – 5,

Vice Królem polowania został Kol. Kudraj Bohdan – 4,

Królem pudlarzy została Kol. Turkowski Grzegorz .

              W tym roku specjalnie dla Kolegi pudlarza Nasi sygnaliści zagrali na samych ustnikach „Król Polowania” co przyniosło wiele uśmiechu.

              Na koniec uczciliśmy pokot sygnałem „Pióro na rozkładzie”. Po czym rozjechaliśmy się do domów.

 

P.S. Podziękowania dla Kolegów Sygnalistów (Kol.Kurzynowski Jarosław oraz Kol.Citkowski Andrzej) na których mogliśmy liczyć 🙂

 

 

Więcej zdjęć w galerii.

 

Darz Bór!!!                                  

Lalak Andrzej                                  

zobacz Galerię